MNZ Lendava

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközti labdarugó szövetlég Lendva

Medobčinska nogometna zveza Lendava
Községközi Labdarúgó Szövetség Lendva

TEKMOVANJE DEKLIC U13 VZHOD 23/24

Igrišče B - 30.09.23


Radlje ob Dravi - ŽNK Mura Nona - 1 : 0 (0 : 0)



Datum: 30.09.23 ob 12:00
Domači: Radlje ob Dravi
Gostje: ŽNK Mura Nona
Kraj: Maribor
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 0 (0 : 0)
Gl. sodnik: Kacjan Zala (Maribor)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Radlje ob Dravi


ŽNK Mura Nona


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Dobnik Zoja 213888
11Samec Maša 208736
10Grobovšek Sara213224
2Oder Ema227905
3Kus Ella211282
7Žnuderl Kaja210448
15Pečič Lara224584
16Malkić Alma224627
6Vrabl Anisa226527
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Gabor Živa 215190
8Škodnik Ela211961
17Žabota Sara224335
10Horvat Eva 215023
6Pucko Kaja114397
11Horvat Teja209074
18Šuster Ruby217496
13Kralj Ana222967
16Kreft Zala223491
14Kocet Elena208456
7Halas Alina213904
5Ribaš Živa211955
2Krčmar Miša227189
= kapetan moštva, = vratar moštva


Kus Žiga

Gjergjek Valter

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
10Grobovšek Sara22'1 : 0


WFC Drava Ptuj - Aluminij - 0 : 9 (0 : 3)



Datum: 30.09.23 ob 11:30
Domači: WFC Drava Ptuj
Gostje: Aluminij
Kraj: Maribor
Gledalcev: 50
Rezultat: 0 : 9 (0 : 3)
Gl. sodnik: Kacjan Zala (Maribor)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


WFC Drava Ptuj


Aluminij


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Bedrač Klara 227982
5Maroša Zoja 229844
8Primc Kaja218679
11Lampič Katarina225924
14Keblič Nika228098
9Blažek Lina229166
15Bezjak Meta229021
6Petrušić Jelena229014
4Horvat Lana229016
13Halilović Darisa228062
7Veselič Mija229162
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Janežič Lučka209914
5Cimerman Doris226874
14Vindiš Zala223324
20Krhlanko Ema223748
8Jambriško Nia-Jana220943
10Šegula Nika219595
4Janežič Lara209915
1Planinc Lucija 226898
15Črnivec Geli219596
16Planinc Lea Živa228520
9Letonja Pia205831
13Erker Ely219680
= kapetan moštva, = vratar moštva


Kodrič Leon

Špindler Uroš

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
11Lampič Katarina9'0 : 1Da
Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
10Šegula Nika10'0 : 2
10Šegula Nika12'0 : 3
8Jambriško Nia-Jana14'0 : 4
8Jambriško Nia-Jana18'0 : 5
10Šegula Nika22'0 : 6
8Jambriško Nia-Jana23'0 : 7
10Šegula Nika24'0 : 8Da
9Letonja Pia24'0 : 9


MB Tabor - ŽNK Mura Nona - 2 : 2 (0 : 1)



Datum: 30.09.23 ob 11:00
Domači: MB Tabor
Gostje: ŽNK Mura Nona
Kraj: Maribor
Gledalcev: 50
Rezultat: 2 : 2 (0 : 1)
Gl. sodnik: Kacjan Zala (Maribor)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


MB Tabor


ŽNK Mura Nona


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Cvetko Zoja 230159
8Bestijanić Neli 211870
3Kraljić Julia203796
4Horvat Eva223671
6Savaš Ria Ebrar217773
5Kralj Iza227282
15Jurančič Sara213767
16Ribarič Aleksia Katarina230158
10Tkalec Alina208912
7Grah Lucia230609
11Šiftar Maša230606
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Gabor Živa 215190
8Škodnik Ela211961
17Žabota Sara224335
10Horvat Eva 215023
6Pucko Kaja114397
11Horvat Teja209074
18Šuster Ruby217496
13Kralj Ana222967
16Kreft Zala223491
14Kocet Elena208456
7Halas Alina213904
5Ribaš Živa211955
2Krčmar Miša227189
= kapetan moštva, = vratar moštva


Šmon Tina

Gjergjek Valter

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
8Bestijanić Neli13'1 : 1
3Kraljić Julia15'1 : 2Da
7Grah Lucia24'2 : 2
Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
7Halas Alina3'0 : 1


Radlje ob Dravi - WFC Drava Ptuj - 9 : 0 (5 : 0)



Datum: 30.09.23 ob 10:30
Domači: Radlje ob Dravi
Gostje: WFC Drava Ptuj
Kraj: Maribor
Gledalcev: 50
Rezultat: 9 : 0 (5 : 0)
Gl. sodnik: Kacjan Zala (Maribor)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Radlje ob Dravi


WFC Drava Ptuj


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Dobnik Zoja 213888
11Samec Maša 208736
10Grobovšek Sara213224
2Oder Ema227905
3Kus Ella211282
7Žnuderl Kaja210448
15Pečič Lara224584
16Malkić Alma224627
6Vrabl Anisa226527
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Bedrač Klara227982
5Maroša Zoja229844
8Primc Kaja218679
11Lampič Katarina225924
14Keblič Nika228098
9Blažek Lina229166
15Bezjak Meta229021
6Petrušić Jelena229014
4Horvat Lana229016
13Halilović Darisa228062
7Veselič Mija229162
= kapetan moštva, = vratar moštva


Kus Žiga

Kodrič Leon

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
10Grobovšek Sara2'1 : 0
11Samec Maša5'3 : 0
7Žnuderl Kaja8'4 : 0
7Žnuderl Kaja10'5 : 0
2Oder Ema14'6 : 0
10Grobovšek Sara15'7 : 0
10Grobovšek Sara19'8 : 0
7Žnuderl Kaja24'9 : 0
Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
11Lampič Katarina3'2 : 0Da


Aluminij - MB Tabor - 2 : 0 (1 : 0)



Datum: 30.09.23 ob 10:00
Domači: Aluminij
Gostje: MB Tabor
Kraj: Maribor
Gledalcev: 50
Rezultat: 2 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Kacjan Zala (Maribor)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Aluminij


MB Tabor


Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Janežič Lučka 209914
5Cimerman Doris226874
10Šegula Nika219595
14Janežič Lara209915
20Krhlanko Ema223748
9Letonja Pia205831
8Jambriško Nia-Jana 220943
17Golob Maša206000
15Črnivec Geli219596
Št. dresa Priimek in ime Reg. št.
12Cvetko Zoja 230159
8Bestijanić Neli 211870
3Kraljić Julia203796
6Savaš Ria Ebrar217773
5Kralj Iza227282
15Jurančič Sara213767
4Horvat Eva223671
10Tkalec Alina208912
16Ribarič Aleksia Katarina230158
7Grah Lucia230609
11Šiftar Maša230606
= kapetan moštva, = vratar moštva


Špindler Uroš

Šmon Tina

Št.
dresa
Priimek in ime Min. Rezultat 11m AG
8Jambriško Nia-Jana10'1 : 0
8Jambriško Nia-Jana23'2 : 0